Languages:  Lietuvių  English  

Pristatymas & Grąžinimas


1. Prekės yra pristatomos nuo mokėjimo gavimo datos per 1-4 darbo dienas.
Tik gavus apmokėjimą už prekes pradedamas formuoti prekių siuntinys ir pradedamas skaičiuoti prekių pristatymo terminas.

1.1 Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.

1.2 Pirkėjas, užsakymo metu pasirinkęs prekių pristatymo paslaugą, įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.

1.3 Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, jei Pirkėjas prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

1.4 Prekes pristato Pardavėjas arba Pardavėjo įgaliotas atstovas (kurjeris).

1.5 Pirkėjas privalo visais atvejais nedelsiant informuoti Pardavėją, jeigu siunta pateikiama sulamdytoje arba kitu būdu pažeistoje pakuotėje, jeigu siuntoje pateikiamos neužsakytos prekės arba netinkamas jų kiekis, nepilna prekės komplektacija.

1.6 Pirkėjas visais atvejais pristatymo metu pastebėjęs pakuotės pažeidimus privalo kurjerio pateikiamame siuntos pristatymo dokumente nurodyti pastabas arba surašyti atskirą aktą dėl šių pažeidimų. Tai Pirkėjas privalo padaryti dalyvaujant kurjeriui. Neatlikus tokių veiksmų Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, susijusių su pakuotės pažeidimais, kurių Pirkėjas nepažymėjo kurjerio prekės pristatymo dokumente.

1.7 Jei prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, mes savo lėšomis įsipareigojame pakeisti netinkamos kokybės prekę į kokybišką arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis", patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.

1.8 Pirkėjas turi teisę gražinti prekes per 7 darbo dienas nuo jų pristatymo datos, kai prekė siunčiama Pirkėjo nurodytu adresu (kai Pirkėjas neturėjo tinkamos galimybės įvertinti ir apžiurėti prekes).

1.9 Kokybiškos prekės grąžinimas galimas tik ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių" nustatyta tvarka. Tokiu atveju prekės grąžinimo išlaidas apmokate Jūs.

1.9.1 Norėdami prekę grąžinti prieš tai susisiekite su Pardavėju nurodytais kontaktais. Grąžinama prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta, t.y. nepažeistos eksploatavimo taisyklės bei neturinti mechaninių ar kitų pažeidimų. Prekė grąžinama originalioje, tvarkingoje pakuotėje ir tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta. Grąžinama kokybiška prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos.

1.9.2 Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą, garantinį taloną ir užpildyti prekės grąžinimo dokumentą, kurį Jums pateiksime elektroniniu paštu.